Produkt Persen Forte

Persen® Forte

Trápí vás stres a pocity úzkosti? Jen velice těžko se zbavujete vnitřního napětí, což vám brání večer v klidu usnout? V současné hektické době to bohužel není nic výjimečného.
Vyzkoušejte přírodní léčivý přípravek Persen Forte, který pomůže zklidnit vaši mysl, odstranit úzkost i navodit spánek.

Persen Forte je kombinací extraktů kořenu kozlíku lékařského, listů meduňky lékařské a máty peprné. Komplex těchto látek se vyznačuje zklidňujícími a relaxačními účinky. Léky je možné užívat delší dobu, protože nevyvolávají závislost. Přípravek Persen Forte je určen pro dospělé od 18 let.

PERSEN forte patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka – sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek).

Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem, která příznivě působí i při mírných poruchách usínání a spánku.

PERSEN forte se užívá při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, projevujících se zvýšeným napětím, podrážděností, neklidem, rozladěností, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou

Doporučená dávka přípravku PERSEN je:

  • Dospělí užívají 1-2 obalené tablety 2-3krát denně. Při poruchách usínání a spánku se užívají 2 obalené tablety 1krát denně, a to 1 hodinu před spaním.
  • Dospívajícím starším 12 let se podává 1 obalená tableta 1-3krát denně.
  • Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4-5 hodin.
  • Tablety se polykají celé, nerozkousané, každou dávku je třeba zapít malým množstvím tekutiny.

Délka užívání

K dosažení žádoucího účinku se doporučuje přípravek užívat pravidelně po dobu 2-4 týdnů.

Pokud se do 2 týdnů od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem.