PERSEN

Již nějakou dobu pociťujete úzkost a obavy? Cítíte se přetížení a neustále ve stresu? Nedokážete zvolnit a v klidu si odpočinout? Zkuste lék s přírodními výtažky PERSEN, který pomáhá navodit vnitřní klid, zbavit se pocitů strachu a obnovit psychickou rovnováhu.

Léčivý přípravek PERSEN patří mezi léky, které zklidňují a odstraňují úzkost, což pomáhá i při usínání. Také je účinný při poruchách koncentrace, pocitech únavy po probuzení či při minimální námaze, při pocení dlaní a třesu rukou.

Velkou předností léku je fakt, že nevyvolává závislost, a proto jej lze užívat i delší dobu. Přípravek PERSEN mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

PERSEN patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka-sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek).

Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem, která příznivě působí i při mírných poruchách usínání a spánku.

PERSEN se užívá při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, projevujících se zvýšeným napětím, podrážděností, neklidem, rozladěností, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou.

Doporučená dávka přípravku PERSEN je:

  • Dospělí užívají 1-2 obalené tablety 2–3krát denně. Při poruchách usínání a spánku se užívají 2 obalené tablety 1krát denně, a to 1 hodinu před spaním.
  • Dospívajícím starším 12 let se podává 1 obalená tableta 1–3krát denně.
  • Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4-5 hodin.
  • Tablety se polykají celé, nerozkousané, každou dávku je třeba zapít malým množstvím tekutiny.

Délka užívání

K dosažení žádoucího účinku se doporučuje přípravek užívat pravidelně po dobu 2–4 týdnů.